Pracuj se mnou

FOTÍM

Cestování mi kromě uspokojení mé touhy objevovat přináší i možnost zaznamenat všechna místa, situace, jídla i obyvatele. Fotila jsem vždy a všechno, ale až s vystoupením z komfortní zóny (kupříkladu čekání v 5 ráno v zimě na východ slunce) jsem propadla focení na profesionální úrovni. Potřebujete-li cokoli nafotit, ráda se stanu součástí a zaznamenám vaši jedinečnou událost stiskem spouště. 

SPRAVUJI

Internet byl, je a bude mou vášní. Sociálí sítě k němu neodmyslitelně patří a právě těm se věnuji jako správce pro ty, kteří potřebují v této oblasti pomoc. Od založení jednotlivých profilů, po grafiku a infografiku až k plánování jednotlivých příspěvků. Zakládám si na osobním přístupu a lidské komunikaci. Pokud hledáte někoho jako já, neváhejte mne kontaktovat níže.

NATÁČÍM

Záznam radostí, starostí, všedních krás a dní mě provází každý den. Kromě videí o cestování, která najdete na mém Youtube kanále a tomto blogu, jsem schopna natočit, sestříhat a upravit video dle jakéhokoli zadání. Hledáte-li někoho pro zvěčnění svatby nebo naopak k zaznamení poslání Vašeho podnikání, obraťte se na mne. Ukázku videí najdete níže. Pro více referencí navštivte můj LinkedIn.

STAVÍM

Kromě stavby vzdušných zámků a hradů z písku se věnuji stavbě webových stránek na Wordpressu. Pokud byste měli zájem třeba o takové, jako jsou tyto, neváhejte se na mne obrátit. Zároveň se začínám věnovat školení a poradenství právě v oblasti stavby webu především pro ženy podnikatelky, které mají zájem prezentovat své služby či produkty online. Pány samozřejmě také nenechám na holičkách!

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?

S radostí navazuji spolupráci s firmami a značkami, které jdou ruku v ruce s myšlenkou blogu.
Méně je více a není nic cennějšího, než osobní zkušenost.
Máte-li pocit, že si máme co říct, neváhejte mne kontaktovat.
Nakouknout na čísla blogu můžete níže:
MEDIA KIT CZ | MEDIA KIT ENG