SPOLUpráce

proč, jak a s kým

proč, jak a s kým

Kritéria spolupráce

Slovo spolupráce je spojení dvou slov SPOLU a PRÁCE. Vnímám ji jako běžnou součást lidského fungování a bytí. Stejně tak ji vnímám i ve virtuálním světě. S radostí navazuji spolupráci s firmami a značkami, které jdou ruku v ruce s myšlenkou blogu a jež mohou obohatit nebo pomoci mým sledujícím. Méně je více a není nic cennějšího, než osobní zkušenost. Proto raději spolupracuji dlouhodobě a s méně značkami. Jde-li o produkt, buď ho již sama používám nebo bych ráda. V tom případě se s ním nějaký čas seznamuji a až na základě mé spokojenosti mu dávám prostor v mém virtuálním světě. Spolupráci, ať je placená či formou barteru, označuji jako spolupráci slovy nebo hashtagem #SPOLUpráce.

srdcovka

Cítím-li, že je značka mému srdci blízká, má u mě prostor. Patřit tam může na základě mých hodnot a přesvědčení. 

ZKUŠENOST

Produkt či službu musím nejprve nějaký čas používat a mít s ní osobní zkušenost, v opačném případě se spolupráce neuskuteční.

OZNAČENÍ

Je-li sdílení v mém virtuálním světě spojené se spoluprací, označuju ji, a to buď slovy v textu nebo označením #SPOLUpráce.

Upozorňuji, že zpeněžuji některé odchozí odkazy na služby/produkty prostřednictvím affliate spolupráce. Pokud tedy na základě mého doporučení využijete službu či nakoupíte produkt, je mi připsána odměna.

Změna názoru či hodnocení se může po nějakém čase, stane-li se jakákoli, ať už příjmená či nepříjemná zkušenost, změnit. Změnu a pohled na produkt či službu mohu ale také přehodnotit na základě mého vývoje jiným směrem, změny hodnot. Věřím, že člověk se neustále někam posouvá a nezastávám názor, že nemá právo se měnit. To souvisí i se změnou názorů. Vše je ale o důvěře, kterou chápu, že je v online světě těžké rozeznat. S tím už si musí každý poradit dle svého uvážení. 🙂 Já slibuji jednání podle mého nejlepšího vědomí a svědomí. 

Dlouhodobé spolupráce

Spolupráci s @mujkaktus jsem zahájila v roce 2017. V té době jsem již pracovala jako živnostník na cestách. Bydlela jsem všude možně a ČR navštivovala jen výjimečně. Proto jsem neměla již zájem nadále platit tarif u jiného mobilního operátora. Většinou, když cestujute do zemí mimo Evropu, pořizujete si co nejdříve lokální SIMku a frčíte na jejich datech. Bývá to výhodnější. Kaktus přišel v pravou chvíli. Funguje totiž na bázi kreditu a možnosti postavit si tarif na míru a kdykoli ho měnit nebo prostě nevyužívat vůbec. To mi vyhovovalo a vyhovuje do dnes. Táhneme to spolu tedy už nějaký ten pátek a za tu dobu jsme vymysleli společně i dost krásných projektů, ve kterých mi KAKTUS dává svobodu a chápe, že tvůrcům se do kreativy nekecá. Já fandím jim, oni mě. Je to prostě moc hezkej vztah. Všem, kteří se chystají cestovat často a nechce se jim upisovat se mobilnímu operátorovi na rok, doporučuji právě @mujkaktus

Letiště Praha chystalo nový seriál, ve kterém by jednoduše skrze video obsah přineslo cestujícím praktické informace o létání, cestování a letišti samotném. Na konci léta roku 2018 jsem spolupráci s letištěm přijala a stala se tak jakýmsi průvocem, moderátorem seriálu Vylítávky. Za tu dobu jsme natočili přes dvacet videí, která nyní postupně vychází na FB a YouTube LETIŠTĚ PRAHA. Scénář většiny dílů tvořilo letiště ve spolupráci s kluky z @nostressproduction, pár scénářů jsem vytvořila já. V červenci 2019 jsme dotočili poslední díl seriálu a v tuto chvíli zahajujeme spolupráci na novém projektu, který je zatím ve fázi příprav. Mohu jen říct, že má přání byla vyslyšena a vznikne snad něco, co bude inspirací cestovat pro mnohé z vás. 🙂

Spolupráci se SONY jsem zahájila kdysi barterem a začala používat jejich mobilní telefon (v tuto chvíli zvažuji, že přesedlám na jinou značku kvůli snadnější integraci s MACbookem). Později jsem spojila síly s oddělením fotoaparátů a kamer, které jsou pro mojí tvorbu stěžejní. Tam přichází maximální spokojenost. Používám kameru SONY Alpha 6500, objektiv Sony FE 24-240mm f/3.5-6.3 OSS a Sony 16-70mm f/4 SEL. Mikrofon používám taktéž od SONY, konkrétně SONY ECM-CG60. Shoudou okolností jsem darem od přítele dostala k narozeninám bezdrátová sluchátka MDR-XB950N1 a naprosto je miluju. Jsou skvělé nejen na střih videí, cestování, ale i cvičení ve fitku. Mít sluchátka bez drátu, se skvělým zvukem a výdrží baterie až 22 hodin je pecka. Společnost SONY mi poskytla část výše zmíněné výbavy jako sponzorský dar pro vytvoření mého prvního krátkého filmu BanglaKIDS. 🙂

Některé z firem, se kterými jsem měla nebo mám možnost spolupracovat