Weef's world
Travel & Lifestyle Blog
  • DOMŮ
  • TIPY & TRIKY
    • Cestování
    • Digitální nomádství
    • Průvodce balením
  • MINIMALISMUS
  • DESTINACE
    • Anglie
    • Bangladéš
    • Česká republika
    • Chorvatsko
    • Itálie
    • Jordánsko
    • Kambodža
    • Maďarsko
    • Maroko
    • Mexiko
    • Neměcko
    • Portugalsko
    • Rakousko
    • Slovensko
    • Slovinsko
    • Španělsko
    • USA
    • Vietnam
  • PRO ČISTŠÍ PLANETU
  • ZE ŽIVOTA WEEF
  • VIDEA
  • Podcast
  • PRESS
  • KONTAKT
    • SPOLUpráce
  • SHOP
kam za odpočinkem_tipy na 4 unikátní místa_blog
05/05/2020

Kam v ČR za odpočinkem | 4 unikátní místa

Česká republika, Destinace odpočinek, S Weef po Česku

 Share Tweet

COVID-19 je náročné období pro nás všechny a pro odvětví turismu obzvlášť. Vybrala jsem 4 místa, která mi jednoznačně utkvěla v paměti a kde jsem měla možnost si relax a odpočinek užít, jak se patří. Vzhledem k situaci bude dnes vaším úkolem udělat to samé. Dejte mi, prosím, vědět dolů do komentářů nějaké vámi oblíbené místo spojené s odpočinkem, a tím ho podpořte a sdílejte s ostatními. ?

Maximus resort | Brno

Uprostřed krásné přírody u Brněnské přehrady se nachází takový malý velký ráj. Je jím Maximus Resort Brno, hotel a wellness centrum, kde na všechny starosti ty tam zapomenete. Doporučuju zajet si sem na víkend partnerem, kamarádkou nebo rodinou a užít si relax. Pod jednou střechou se zde totiž nachází termální bazény, privátní spa & masáže a saunový svět o celkové rozloze 7 800 m2. Hotel je od centra Brna vzdálený asi 20 minut, takže můžete relax spojit s touláním se městem a třeba objevováním dobrých kaváren. To já ráda.

Boží OKO | Malé Chřášťany

Wellness hotel BOŽÍ oko jsem navštívila společně s tátou během našeho vyletování po Jižních Čechách. Mimochodem ve SPOLUpráci s destinací Jižní Čechy jsem navštívila dost míst, kam se můžete vydat na výlet nebo třeba dovolenou. Na tipy na místa můžete mrknout na jejich YouTube kanále.
Teď zpátky k hotelu. Čeká tu na vás velmi příjemná a rodinná atmosféra zrekonstruováno statku s prvky selského baroka.Nechybí privátní wellness, kde je vířivka se saunou, na kterou navazuje venkovní jezírko se zahradou. Tam si mimo jiné můžete vychutnat jídlo nebo vínko na terase. Hotel je skvělým výchozím bodem pro objevování selského baroka ze sedla kola.

Hotel Hrubá Skála | Český ráj

Český ráj skrývá romanťárnu jako blázen. Původní hrad ze 14. století, který byl později přestavěn na renesanční zámek a dnes je i zámeckým hotelem, se nachází na pískovcové skále asi 6 km jihovýchodně od Turnova nad obcí Hrubá Skála. Po okolí máte spoustu možností, kam vyrazit na výlet nebo za výhledy. No a až budete upajdaní, tak si můžete užít wellness v historických prostorách zámku.

TeePee& Spa | Pyskočely

Nezapomenutelným zážitkem pro mě byl pobyt v tomto luxusně zařízeném teepee uprostřed lesa a přesto hodinku od Prahy. Ubytovat se zde může až 5 osob po celý rok. Využít můžete cedrovou saunu a vířivku, užít si výhled v korunách stromů na vyhlídkové terásce a posezení s grilem. Byly jsme tam s holkama na podzim a bylo to vážně kouzelný. Předem určitě mrkněte na cenu, přeci jen se jedná o unikátní místo.

 Share Tweet
  Obytnou dodávkou do Krušných hor   10 INSTA PLACES v jižních Čechách

Related Posts

Weef_Zlín_cestování

Česká republika, Destinace

Zažij Zlín aneb co ve městě podniknout

3 kouzelná ubytování, kam vyrazit s rodinou či přáteli

Česká republika, Destinace

3 kouzelná ubytování, kam vyrazit s rodinou či přáteli

Berlín v létě_tipy_cestování_Badeschiff

Destinace, Německo

Berlín v létě

ČLÁNKY, KTERÉ FRČÍ

  • Za tmy na Sněžku
  • Pouť do Santiago de Compostela aneb 260 km po svých
  • Cestování obytnou dodávkou: Co je dobré vědět, než vyrazíte?
  • Vědomý sex
  • 12 tipů pro cestování s miminkem autem
airbnb_700 Kč zdarma_weef

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

  • 12 tipů pro cestování s miminkem autem
  • Zažij Zlín aneb co ve městě podniknout
  • 3 kouzelná ubytování, kam vyrazit s rodinou či přáteli
  • Zařizujeme byt z druhé ruky & jednoduše
  • Berlín v létě

HLEDEJ PODLE SLOV

airbnb aplikace balení Bangladéš berlin BEZ ODPADU brno cestování couchsurfing dovolená dárky festival instagram itálie Jižní Čechy Jordánsko jídlo jóga kam vyrazit kavárny lisabon maroko minimalismus motivace německo odpad portugalsko Praha pro čistší planetu recyklace restaurace roadtrip sintra S Weef po Česku tipy na cesty ubytování ukliďme česko urbex Vánoce výlet zavazadla zero waste úklid čistší planeta Španělsko

MRKNI NA VIDEA

300x300-products-1416408011.gif

Poslechni si

250x250-lahve.gif

INSTAGRAM

Hlásím dovolenkový mood! Hodně se ptáte Hlásím dovolenkový mood! Hodně se ptáte na cestu s malym, jak si vedl, co jsme zařizovali předem, co ne, co testy, co na místě atp.Veškeré info ohledně cesty sepíšu na  blog a nějaký základ sem. ?Do té doby FUERA DE SERVICIO. ?Adiós. ♥️#digitalnihygiena
  Vše velmi v pořádku. První ráno v Cancúnu jsme zahájili výbornou snídaní v downtown. Hned po příchodu do @laorganicacun nám změřili teplotu, nabídli dezinfekci. Takhle se postupuje kamkoli, kam vkročíte. MENU jsme si načetli skrze QR kód. Výborně jsme se nadlábli a pak se ve 12 pakovali z ubytka jménem Tres Soles, které jsme měli na jednu noc. Je to rezidence s bazénem.#minveciviczazitku
Poslední letošní dobíjení. A hurá za novým Poslední letošní dobíjení.A hurá za novým dobrodružstvím.?#minveciviczazitku #konaelectric
Letos jsem dělala pod stromeček samý dobroty. V Letos jsem dělala pod stromeček samý dobroty. Vaječňák byla jedna z nich. ?Tenhle “dezert” prostě k Vánocům patří.
Přesně před rokem, na Štědrý večer u našic Přesně před rokem, na Štědrý večer u našich... ♥️ Udržet to v tajnosti všem po stromeček byla výzva. Držela jsem jazyk za zuby a tutlala. Naopak třeba v mé oblíbené kavárně jsem to řekla skoro na potkání. ??
Dneska je tomuhle skřítkovi půl roku! Je to Dneska je tomuhle skřítkovi půl roku! Je to štěstí, neustále se culící štěstí. ♥️•Díky němu vím, co znamená bezpodmínečná láska.Díky němu mi začala nová etapa.Díky němu se o sobě učím víc, než jsem čekala.Díky němu buduju a pracuju ještě víc na našem vztahu s Martinem.Díky němu jsou dny prožitý víc v přítomnosti.Díky němu jsem se utvrdila v tom, čemu chci věnovat svou energii a péči.Jooo a díky němu taky už nevim, co je kvalitní spánek. ? •Díky Ti, Theo. ♥️Obrátil jsi mi život vzhůru nohama a mě baví viset hlavou dolů. ??@nicolekotrbovaphotography
Pražanda dnes žasla nad krásou Prahy. Pražanda dnes žasla nad krásou Prahy.
  Na YouTube přistálo nové video na téma CESTOVÁNÍ autem s miminkem. ?Snažila jsem se za sebe předat 12 tipů a postřehů, jak udělat ať už kratší či delší cestu pohodovější. ?? Videa se účastnil samozřejmě i Theo. ??#minveciviczazitku #cestovanismiminkem #konaelectric
Alena je maminkou roční Šarlotky, ženou se smy Alena je maminkou roční Šarlotky, ženou se smyslem pro humor, medátorkou a canisterapeutkou. Oční sítnici ji poškodili v inkubátoru pár dní poté, co přišla na svět, v sedmnácti letech přišla o zrak kompletně. Alenka v novém a posledním letošním díle #NastavdUŠI vypráví svůj příběh, mluví o projektech, kterých je součástí a které pomáhají. Především si společně povídáme o roli maminky, o tom, jaké to je, starat se o malé miminko jako nevidomá máma. Taky se bavíme o Alenky těhotenství, porodu a přípravách na mateřství. DEJTE MI vědět, co na tento díl říkáte. ?♥️#svetluska #navstevypotme #kavarnapotme
 

MOJE PLAYLISTY

Search hotels and more…

Destination

Check-in date

Check-out date

Booking.com
Weef's world

Chceš dostávat novinky ze světa Weef’s World?

ČESKÁ HOLKA ŽIJÍCÍ TAM, KDE SE JÍ ZROVNA LÍBÍ

ČERSTVĚ NA BLOGU

  • O nomádění v Playa del Carmen | Mexiko
  • Dovolená v Mexiku: Cancún
  • Cesta do Mexika v době pandemie
  • 12 tipů pro cestování s miminkem autem
  • Zažij Zlín aneb co ve městě podniknout
  • 3 kouzelná ubytování, kam vyrazit s rodinou či přáteli
  • Zařizujeme byt z druhé ruky & jednoduše
  • Berlín v létě
© Weef's world | Všechna práva vyhrazena