MÁ TO SMYSL | Rozhovor Econea.cz

MÁ TO SMYSL | Rozhovor Econea.cz

První rozhovor ze série videí na téma MÁ TO SMYSL. Poslechněte si příběh Pavla a Martina, zakladatelů e-shopu Econea.cz. Jak se vlastně stane, že se dva chlapi vrhnou do takového podnikání? Jaký mají názor na ekologii, trend zero waste, jak vážně to berou a jaká jsou v tom úskalí.

728x80-heroes.png

Jednotlivé části rozhovoru ⬇ (můžete si vybrat konkrétní část volbou na daný čas):
0:30 Co je Econea? O co vlastně kráčí?
4:20 Momentálně se ve společnosti stále více řeší návrat k přírodě, zdraví atp. Jak vnímáte současné dění kolem tohoto tématu?
10:07 Kdy jste založili Econeu a jak se vlastně stane, že se do takového podnikání pustí dva chlapi? ANEB CO SE V KLUCÍCH ZLOMILO A KDY ZAČLI DĚLAT, CO JE BA.
18:38 Váš e-shop vnímám jako smyslupnou záležitost. Dost lidí má nápadů na podnikání, které jsou prospěšné, hromadu, bojí se ale neúspěchu – možná z důvodu menšího zájmu společnosti, mnozí jsou skeptičtí. Co vás žene dopředu při každodenní práci na e-shopu?
23:25 Jste jako firma ekologičtí na všech úrovních? Mám tím na mysli i vnitří fungování, balení produktů atp. ANEB NENÍ TO ČERNOBÍLÝ
28:54 Je něco, co vás při vývoji firmy překvapilo? Myslím tím kupříkladu nějaký produkt, o kterém jste neměli potuchy a sami ho používáte nebo cokoli obdobného?
31:12 Informací o tom, jak být SUPER EKO, BIO RAW je kolem nás až až. Člověk se v tom někdy topí a neví, co je pravda, kde to uchopit, aby se z toho nezbláznil. Jaké je vaše doporučení? Jak začít?
36:41 Zajímá mě vás názor na trend Zero waste. Jak ho vnímáte a případně, inspirujete se tím i v osobním životě?
41:17 Kam máte v plánu Econeu posunout, jaké jsou cíle?


Děkuji:
Pavlovi a Martinovi za pohodový pokec, více na Econea.
ŽENÁM s.r.o. za pronájem krásných prostor, více na http://www.zenysro.cz/pracovny//pracovna-zeny-s-r-o-praha

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.