TIP na hostely v Lisabonu

Ušetřit se dá na cestách všelijak. Jedním ze způsobů je bezesporu výběr levného ubytování. Do této sekce jednoznačně patří HOSTELY. Připravila jsem pro vás seznam několik Lisabonským hostelů, které mi vyhovovaly a budou možná i pro vás trefou do černého.

HUB LISBON PATIO

Mým nejoblíbenějším hostelem v Lisabonu je HUB Lisbon Pation. Nejen pokoje, čistota, velikost kuchyně, ale hlavně taky společesnká místnost, venkovní sezení s obr sítí a rychlý internet je něco, s čím jsem byla nadmíru spokojená.

CENY pokojů najdete zde.

LOKACE:

 

SUNSET DESTINATION HOSTEL

Hostel, který je lokačně na skvělém místě. Přímo u Cais do Sodre, odkud se buď můžete pěšky vydat na průzkum města, vyjet vlakem mimo město a nebo skočit na ferry na druhou stranu řeky a pokochat se výhledem na Lisbon od sochy Ježíše. No a má bazén na střeše – co víc si přát. 😀

CENY pokojů najdete zde.

LOKACE:

>> Ubytování v HOSTELU | Tipy a triky <<

LISBON DESTINATION HOSTEL

Destination hostel má pod palcem stejný majitel, jako již uvedený Sunset hostel. Stejně prima pokoje, vybavení, ale také doprovodný program. Minulý duben pořádali kupříkladu od pondělí do čtvrtka jóga lekce zdarma.

CENY pokojů najdete zde.

LOKACE:

LOOKOUT LISBON HOSTEL

Velmi oblíbený hostel v Lisabonu nacházející se ve skvelém místě kousek od náměstí Rossio. Hostel nabízí vše, co má, ale i o dost víc. Pyšnit se může převším skvělým týmem a programem pro hosty. Nabízí více možností, jak se zabavit a seznámit se s dalšími hosty hostelu.

CENY pokojů najdete zde.

LOKACE: