Proč Úklidový INSTA-MEET?

Čtvrtek, 19. října, byl dnem, kdy mě několik lidí velmi mile překvapilo. Ten den se konal mnou pořádaný ÚKLIDOVÝ INSTA-MEET, na který dorazilo kolem dvaceti lidí. Chápete? Dvacet lidí zvedlo zadek a přišlo uklízet do Kunratického lesa. Mimo jiné, jak z názvu napovídá, jsme si z celé akce odnesli i pár podzimních fotek a nová přátelství.

Pořádat akci tohoto typu je i přes to, že se z určité části ve svých článcích a videích věnuji tématu pro čistší planetu, celkem střela do neznáma. Nejedná se o pohodovou a pohodlnou akci, kde se člověk ztratí v davu, někam se usadí a jen tak si je. Tato akce vyžaduje od těch, kteří dorazí, dávku odvahy a chuti DĚLAT VĚCI. Akce má a měla i minule za cíl spojit lidi, kteří chtějí věci změnit, posunout k lepšímu a ukázat, že jim situace týkající se odpadů není lhostejná. Zároveň je prolínána zábavou ve formě focení. Co mi na tom celém přijde asi úplně nejkrásnější je se s lidmi, kteří vás sledují online, setkat osobně. Vidět je naživo, povídat si, sdílet. Uznávám, je děsivý, že o vás vědí mnohem víc, než vy o nich. Je ale úžasný se potkat face to face a popovídat si.

To je přesně to, co mě na sociálních sítích baví a nikdy bavit nepřestane. Uchopíte-li je dobře, dějou se VĚCI, energie koluje a úsměvy jsou až trapně široký. JÁ TO MILUJU! Všichni jsme jen lidi z masa a kostí a to, že já mám chuť sdílet část sebe online, neznamená, že jsem někdo SPECIAL. Jasně, chodí mi krásné zprávy o inspiraci, nakopávání – těch si moc vážím a jsou pro mne mnohdy hnacím motorem, když mi dochází dech, ale každý z nás může být tam, kam sahá jeho fantazie. Stačí pro to něco udělat. AKCE vyvolá reakci.

Vám všem, kteří jste dorazili chci tímto ještě jednou poděkovat. Bylo mi potěšením vás potkat a věřím, že to nebylo naposledy. A i kdyby jo, děkuju, že jste mi na tohle odpoledne přišli do života.

Speciální díky taky patří Elišce za to, že nám dodala energii hned na začátku ochutnávkami bezlepkových dobrot, které mimochodem můžete nakoupit na Jiřáku na trzích každou středu nebo online zde.

Cvakla mě @anetaanie