Ukliďme svět, ukliďme Česko!

Minulý rok jsem se zapáleně pustila do organizace vlastní úklidové akce spojené s Instameetem. Nejenom, že jsme společně se všemi zúčastněnými zvládli uklidit Prokopské údolí od odpadků, ale nafotili jsme kupu fotek a akce se stala i takovým networkingem. Vznikla nová přátelství, pracovní příležitosti, nové zážitky.

Letos je to opět tady! 8. dubna se koná hromadný úklid po celé České republice a zapojit se do něj může kdokoli, kdo má nohy, ruce. 🙂 Já v tu dobu budu překonávat sama sebe na jedné z mých plánovaných tůr, ale vy byste tu organizaci mohli vzít letos za mě, co vy na to? 🙂 Můžete se STÁT ORGANIZÁTOREM AKCE a nebo se již plánované údalosti v okolí vašeho bydliště či kdekoli jinde přímo účastnit.

Proč? Protože, věřte mi, účast na takové akci je fitkem a konání dobra v jednom. Pořádně si máknete, seznámíte se s lidmi z okolí, poklábosíte a budete mít dobrý pocit z užitečné činnosti. Svět se nám začíná tak nějak topit v odpadcích, tak si pořád jen nestěžujme, ale pojďme pro to něco dělat! 🙂

Třešnička na dortu. Canon jako jeden ze sponzorů celé akce věnoval do fotosoutěže #MusimeToUklidit foťák, tak mrkněte na podmínky a zkuste štěstí, máte-li focení v lásce.

Více najdete na www.uklidmecesko.cz!

Jak to vypadalo loni na Instameetu? Mrkni na VIDEO! 🙂