Weef's world
Travel & Lifestyle Blog
  • DOMŮ
  • TIPY & TRIKY
    • Cestování
    • Digitální nomádství
    • Průvodce balením
  • MINIMALISMUS
  • DESTINACE
    • Anglie
    • Bangladéš
    • Česká republika
    • Chorvatsko
    • Itálie
    • Jordánsko
    • Kambodža
    • Maďarsko
    • Maroko
    • Mexiko
    • Neměcko
    • Portugalsko
    • Rakousko
    • Slovensko
    • Slovinsko
    • Španělsko
    • USA
    • Vietnam
  • PRO ČISTŠÍ PLANETU
  • ZE ŽIVOTA WEEF
  • VIDEA
  • Podcast
  • PRESS
  • KONTAKT
    • SPOLUpráce
  • SHOP
ledová sprcha_ranní rutina_weef
24/01/2020

Moje ranní rutina

VIDEA, Ze života Weef jóga, ledová sprcha, meditace, rutina, zdravý životní styl

ShareTweet

Zajímalo vás, jaká je má ranní rutina, co meditace, jestli cvičím a tak vůbec. 🙂 Ve videu pro vás shrnuji, jak moje rána poslední přibližně dva roky vypadají a jakým způsobem se lehce změnily za posledních pár měsíců v souvislosti s mým těhotenstvím. 🙂

ShareTweet
Do Asie s 30l batohem Úklid v online světě aneb 10 tipů, jak se z toho nezbláznit

Related Posts

Zařizování bytu_minimalisticky_jednoduše

Minimalismus, Ze života Weef

Zařizujeme byt z druhé ruky & jednoduše

vědomý sex_literatura

Ze života Weef

Vědomý sex

Čas karanetény_čas být, zamyslet se, přehodnotit_PODCAST_nastav dUŠI

Ze života Weef

Čas karantény: čas být, zamyslet se, přehodnotit

ČLÁNKY, KTERÉ FRČÍ

  • Pouť do Santiago de Compostela aneb 260 km po svých
  • Cestování obytnou dodávkou: Co je dobré vědět, než vyrazíte?
  • Kde v Praze a ČR nakupovat bez obalu? | ZERO WASTE prodejny
  • Zařizujeme byt z druhé ruky & jednoduše
  • Jak upravuju Instagram Stories
airbnb_700 Kč zdarma_weef

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

  • O nomádění v Playa del Carmen | Mexiko
  • Dovolená v Mexiku: Cancún
  • Cesta do Mexika v době pandemie
  • 12 tipů pro cestování s miminkem autem
  • Zažij Zlín aneb co ve městě podniknout

HLEDEJ PODLE SLOV

airbnb balení Bangladéš berlin BEZ ODPADU brno cestování couchsurfing digitální nomádství dovolená dárky festival instagram itálie Jižní Čechy Jordánsko jídlo jóga kam vyrazit kavárny lisabon Mexiko minimalismus motivace německo odpad portugalsko Praha pro čistší planetu recyklace restaurace roadtrip sintra S Weef po Česku tipy na cesty ubytování ukliďme česko urbex Vánoce výlet zavazadla zero waste úklid čistší planeta Španělsko

MRKNI NA VIDEA

300x300-products-1416408011.gif

Poslechni si

250x250-lahve.gif

INSTAGRAM

Dávám si pauzu. Od sociálních sítí. Možná Dávám si pauzu. Od sociálních sítí. Možná měsíc, možná o něco déle. Minimálně do třicátin. 

Proč? 

Poslední týdny pozoruju, jak moc mě odvádí od přítomnosti. Není mi to příjemný, ale jako ten feťák nemůžu přestat. Je to automat. Všichni už víme, že cílem sociálních sítí je udržet si naši pozornost. Víme, jak to funguje. Víme, že sítě nejsou ZADARMO, platíme právě zmíněnou pozorností, daty, časem a energií. Čas a energie každého z nás jsou omezené. Víme to, ale obíráme se o něj často bezúčelným skrolováním. Sociální sítě v sobě skýtají víc, než jen žrouta času. Vnímám i hromadu pozitiv. Já ale ztratila balanc. Tak jdu do druhého extrému a uvidím. Důležitý je podle mě být k sobě upřímný, pojmenovat to a pak jednat. 

Co vy? Jak vám tu je? Proč sem chodíte? Co tu nacházíte? Co vám to bere? 

TTYL

📸 Martin Pavel, Daily Portrait
Jsem už nějaký ten pátek součástí @thule_fa Jsem už nějaký ten pátek součástí @thule_family. Začalo to kdysi Martinem, když si zamiloval jejich batohy, pak jsem si já pořídila jeden na sport, a pak už to byl kufr, další Martinův batoh a nejnovější #ThuleSleek kočárek. 
No a právě ten se rozhodla parta @thule věnovat. Už jsem tu možnost poslat #ThuleSleek do jedné z vašich rodin měla. Teď dáme opáčko na oslavu nového IG účtu @thule_family, kde bude pravidelně přibývat inspirace na aktivity s prckama..protože #BringYourKids. 

Podmínky účasti v soutěži o #ThuleSleek:
>> Musíte být sledujícím mého IG
>> Přidejte se a sledujte @thule_family a @thule
>> Napište do komentáře, kam nejraději vyrážíte se svými dětmi za SPOLečným dobrodrůžem. 

Vítěze vyhlásím v neděli dopoledne. 
#BringYourLife #SPOLUpráce #ProRadost

*Soutěže nejsou žádným způsobem provozovány, sponzorovány nebo spojeny s platformou Instagram a tato platforma za jejich průběh nijak neodpovídá.
Nový díl podcastu #NastavdUŠI s Pavlou Wernerov Nový díl podcastu #NastavdUŠI s Pavlou Wernerovou je online!
•
Pavla je na cestě k ZERO WASTE, domácnosti bez odpadu a udržitelnému životu. Své poznatky sdílí na blogu @zalepsizivot a je autorkou knihy Konec doby odpadové. Jaké bylo pro Pavlu postupné zavádění bezdopadového životního stylu do praxe? Co šlo, co drhlo? Jak jí jdou bezodpadové nákupy v době pandemie? Jak se cítí, když už si něco v obalu koupí? Co je to ekologické investování a jak vypadá její investiční portfolio? O tom všem a mnohém dalším si spolu povídáme. Jo a taky jsme zjistily, že máme na seznamu stejný F*CK UP v kompostování. Příjemný poslech!
Pro všechny, kteří chtějí poznávat, objevova Pro všechny, kteří chtějí poznávat, objevovat a lépe porozumět svému tělu, mysli a duši. Pro ty, kteří cítí potřebu se hýbat, posílit tělo a prozkoumat, kam až sahá jeho síla. Pro ty, které zajímá jóga, chtějí se podívat hlouběji a zjistit, co vše se pod slovem jóga skrývá. Pro ty, kteří kráčí po cestě sebepoznání. 

Jak víte, letos se vzdělávám v oblasti jógy u nás v ČR. Je to jen začátek cesty poznání. A protože síla přitažlivosti funguje, tak se naskytla možnost si letos prohloubit znalosti ještě skrze jeden kurz. Má one & onky @pavline.kan se po absolvování kurzů VIKASY letos rozhodla co-hostovat online kurz 200 YTT a propojit ty, kteří mají zájem se v této bláznivé době rozvíjet v józe. 

JÁ CHCI! MOC! 
A tak jsme SPOLU daly do kupy termín, kdy by i další nadšenci mohli zahájit studium a vzájemně se motivovat, podporovat. Není to ale vše. Kromě společného sdílení skrze privátní WhatsApp skupinu, privátní skupinu na FB a Telegramu, bude 6. 6. 2021 společné online zahájení skrze ZOOM, kde se všichni, co se budou moci dostavit, představí. Po dobu šesti týdnů každé nedělní ráno proběhnou společné ZOOM snídaně. Na závěr, na podzim, se všichni potkáme naživo, kde si zacvičíme, potkáme se a těm, kteří si budou plnit kurz s cílem získat certifikát, budou vytištěné certifikáty předány. Datum bude upřesněno. 

Cena online kurzu je snížena nyní na 1 000 USD (časově omezeno do otevření hranic Thajska, poté se vrátí na původních 2 000 USD). V tuto chvíli, vzhledem k situaci, je to štědrá nabídka, která pomůže celému týmu VIKASY. Plně si ale uvědomují, že není nad osobní setkání a zkušenost, proto ti, kteří si online kurz koupí, mohou následně fakturu použít jako voucher na pobyt (platnost 3 roky od otevření hranic Thajska). TO JE ZA MĚ OPRAVDU K NEZAPLACENÍ! 🤗

Takže, co teď? Pokud máte zájem jít do toho se mnou, Pájou a dalšími nadšenci, napište zprávu na IG přímo @pavline.kan. Aby se jí zpráva neztratila mezi dalšíma, vložte prosím na začátek zprávy 🌿 YTT.
Pája vám následně pošle souhrnné info a případně odpoví na jakékoli vaše otázky. Než se budete ptát, mrkněte na její uložený IG výběr, kde se snažila vše shrnout. #vikasaincasa🇨🇿 

Pokračování v komentáři ↓
Letošní rok bude ve znamení prohlubování Letošní rok bude ve znamení prohlubování znalostí. Znalostí o těle, duchu, mysli. 
✨
Všechno se to ve mně začalo probouzet přibližně dva roky zpátky. Cítila jsem, že mi už nedělá takovou radost proces tvorby videí, blogu…přestávala jsem v tom vidět smysl. Zároveň jsem ale pociťovala tlak. Tlak být lepší, tlak stihnout to a tamto. Část mě bavila, část byla doslova otrava. Cítila jsem touhu něco změnit. Jenže dovolit si změnu… to není je tak. Díky tomu, že jsme s Martinem počali Thea, bylo jasno. Cítila jsem, že je ideální čas na to uzavřít předchozí kapitolu a začít novou. Stala jsem se mámou, to je samozřejmě kapitola sama o sobě, ale ruku v ruce s ní je pro mě důležitá právě ta, kterou teď píšu. Seberozvoj a prohloubení znalostí spojených s jógou. Nechávala jsem si tyhle témata vždycky na POTOM, AŽ. Jsem ráda, že jsem jim teď dala prostor. Díky Theovi o to víc vnímám, jak čas letí. 
✨
No a já se opět obloukem vracím ke svatbě, kdy jsem nechala na dřevěné talíře nechat vyrýt pro všechny hosty: „Life is a manifestation of where your energy is flowing.“ Moje energie teď, jde-li o seberealizaci, proudí do podcastu #NastavdUŠI, seberozvoje, jógy. USMÍVÁM SE! 😊✨Těšim se! 

Kam proudí vaše energie?

🎵 Time, ASHUTOSH
Zkušenost je nepřenosná. Máma vám to může Zkušenost je nepřenosná. 
Máma vám to může říkat x-krát, opakovat, ale stejně si na to člověk musí přijít sám. 
Po letech pak přijde telefonát: „Mami, měla jsi pravdu! Už to chápu.“ 

Na fotce můžete vidět mimo jiné trendy kousky roku 99: síťované triko, Choker aka tetování, ledvinka kolem pasu.
Tohle je realita posledních dvou dní, kdy za poc Tohle je realita posledních dvou dní, kdy za pochodu studuju. Při jedný z dnešních přednášek jsem Thea upoutala cedníkem na hlavě - pobavilo ho to, jednou rukou jsem bubnovala vařečkou o misku a druhou si psala poznámky. V jednu chvíli jsem to celý viděla jakoby ze shora a musela jsem se smát. 😁Tak jsme si udělali jednu vzpomínkovou. 📸 Později mě z týhle zábavy vysvobodila ségra, která teď malýho pravidelně hlídá. 🙂 

Na tohle období jsem se moc těšila, na to, až se začnu v józe, kterou už roky nejen cvičím, víc vzdělávat. Chci prostě vědět víc. Nejvíc úsměvný je, že jde-li třeba o filozofii, meditace a pár dalších věcí, mám je odžitý, pod kůží..takže při čtení teorie, kterou vidim poprvé, mi jde husí kůže. Jako kdybych četla svý slova, zážitky. 🙏Jsem prostě ve správným ďolíku, jak říká mamka Martina, a jdu se vrtat hlouběji. 

VÍKEND plný poznání přede mnou. ✨
Mějte ho krásnej, ať už se taky v něčem budete vrtat nebo budete mít nohy nahoře a nasávat síly. ♥️
To je JEDNO!
Hlavně, ať je to RADOST.
Moje tělo se po porodu rychle vrátilo do moodu Moje tělo se po porodu rychle vrátilo do moodu DALŠÍ DĚTI VÍTÁNY. Po ukončení šestinedělí jsem po téměř roce opět přivítala menstruaci. Říkám úmyslně přivítala, protože pro mě je to vážně požehnání a utvrzení, že jsem zdravá. Jako jooo, proběhla tam i myšlenka, že bych klidně ještě pár měsíců bez ní zvládla, když tu mám teď toho malýho tvora, ale byla tu tam pryč. 
✨
Během těhotenství jsem byla nadšená z novinky jménem menstruační kalhotky, ale jak je asi jasný, nebyly potřeba. Teď už je to několik měsíců, co mám @snuggswear  ve svým perioda arsenálu společně s kalíškem, a jsem z nich nadšená. Po porodu mi teď spíš sedí právě kalhotky, ale o tom bych se ráda rozpovídala blíž třeba v IGTV videu.
✨
Pořídila jsem si nejprve klasický střih a s vysokým pasem pro střední menstruaci a po pár měsících je doplnila ještě o jedny s vysokým pasem pro silnější začátky. Za mě dvoje až troje kalhotky jsou ideál. Stačí je po použití pořádně vyprat v ruce (já osobně používám žlučové mýdlo) a nechat uschnout, než je zas vyměníte. Na konci menstruace je hodím do pračky. 
✨
Už je to nespočet let, co jsem nepoužila klasické tampony nebo vložky (kromě těch v šestinedělí) a neměnila bych. Nejen že v těchto alternativách, kterými jsou kalíšek a menstruační kalhotky, spatřuju ekologický význam, ale taky jsou mi mega pohodlné.
✨
Doporučuju! ♥️
#SPOLUprace
Říkat NE, tak to jsem musela v posledních pár Říkat NE,
tak to jsem musela v posledních pár dnech na hodně moc pěkných nabídek. 
Neznamená to ale něco negativního. 
Díky NE dělám prostor. Prostor pro jednoznačná ANO a cestu, kterou jsem si vybrala.
Nebudu lhát, je to těžký, ale když se na to člověk podívá z jinýho úhlu, tak i úsměvný.

MOJE PLAYLISTY

Search hotels and more...

Destination

Check-in date

Check-out date

Booking.com
Weef's world

Chceš dostávat novinky ze světa Weef’s World?

ČESKÁ HOLKA ŽIJÍCÍ TAM, KDE SE JÍ ZROVNA LÍBÍ

ČERSTVĚ NA BLOGU

  • O nomádění v Playa del Carmen | Mexiko
  • Dovolená v Mexiku: Cancún
  • Cesta do Mexika v době pandemie
  • 12 tipů pro cestování s miminkem autem
  • Zažij Zlín aneb co ve městě podniknout
  • 3 kouzelná ubytování, kam vyrazit s rodinou či přáteli
  • Zařizujeme byt z druhé ruky & jednoduše
  • Berlín v létě
© Weef's world | Všechna práva vyhrazena
Používám cookies a potřebuju vědět, zda jste s tím ok. Nejsou to sušenky, ale jakýsi zápis o tom, že jste tu byli. Dejte mi vědět, děkuju. :) Pohoda jahodaNechci sušenky